Yardım

Yeni üyelik

Bu sayfa sağlık çalışanlarına özel olarak hazırlanmıştır. Sağ üstte bulunan üye girişi kısmından en altta yer alan Kayıt Ol butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üye olurken yıldızlı alanların doldurulması, KVKK metni onaylanması ve Robot Değilim işaretlenmelidir.

Şifremi hatırlamıyorum ne yapacağım

Şifrenizi hatırlamıyorsanız sağ üstteki Üye Girişi linkine tıkladıktan sonra alt kısımdaki Şifremi unuttum linkine tıklamanız gereklidir. Sistemde kayıtlı email adresinizi girdikten sonra şifre sıfırlama mail adresinize gönderilecektir.

Yeni üye oldum ancak giriş yapamıyorum

Üyelik esnasında yazdığınız bilgilere göre tekrar şifre sıfırlama yapabilirsiniz. Şifre sıfırlama mailinize gelmiyorsa [email protected] adresine mail iletebilirsiniz.

Cep telefonundan izlemek için herhangi bir uygulama yüklemeli miyim?

Hayır. Web sitemiz tamamiyle mobil uyumlu olup cep telefonunuzdan herhangi bir uygulama yüklemeden tüm yayınlarımızı izleyebilir canlı yayında sorularınızı sorabilirsiniz.

Bilgisayarıma yayınları izlemek için herhangi bir program yüklemem gerekir mi?

Hayır. Bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeniz gerekmemektedir. Canlı yayın videolarını güncel bir tarayıcı kullanarak sorunsuz izleyebilirsiniz.

Yayın açmaya çalıştığımda izlerken donmalar oluyor

Aldığınız hata kullandığınız internet hizmetinin video sunucusundaki güvenli (SSL) hizmet portuna erişemediğini göstermektedir. Cep telefonunuzdan yada başka bir internet bağlantısından deneyerek konrol edebilirsiniz.

Yayınlar ve Üyelik için ücret ödemem gerekir mi?

Hayır. Sitemize üyelik ve yayınları izlemek sağlık profesyonelleri için tamamen ücretsizdir.

Geçmiş toplantı kayıtları?

Geçmiş toplanıların video kayıtları sunum izinlerine göre yüklenmektedir. Sunum izin veren konuşmacının videosu yayıdan 1 gün sonra web sayfası arşiv bölümüne yüklenmektedir.

Diğer soru ve talepleriniz için [email protected] adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.